دیبافت
خانه / دسته‌بندی نشده / مراکز عرضه انواع پتو نمدی

مراکز عرضه انواع پتو نمدی

پتو نمدی های بسیاری در بازار موجود است و مراکز بسیاری در شهرهای مختلف برای خریداران وجود دارد، اما اگر به هر دلیلی ترجیح می دهید از مراکز عرضه انواع پتو نمدی خرید از انجام دهید با ما همراه باشید.
در ادامه می خواهیم شما را با پتوی نمدی و خصوصیات آن آشنا کنیم، و به شما مراکز پخش آن ها اشاره ای کنیم تا در خریدتان کمکی کوچک کرده باشیم.
حتما سربازان به یاد دارند و میدانند که از این نوع پتوهای نمدی را از نزدیک مشاهده و از آن حتما استفاده کرده اند.

مراکز عرضه انواع پتو نمدی

پتو نمدی برای چه زمانی است؟

این پتو زمان، مکان و فصل خاصی را نمی شناسند و برای همگان الخصوص سربازان و بیمارنی که در بیمارستان ها بستری هستند و بسیاری از افراد دیگر مورد استفاده قرار گرفته است.
تفاوتی که در این میان وجود دارد رنگ سبز آن هاست که با سایر پتوی های نمدی دیگر متمایز شده است، اگر توجه کرده باشید برای سربازان کمتر از رنگ های دیگر استفاده می کنند.

مراکز عرضه انواع پتو نمدی

چرا به آن پتو نمدی می گویند؟

این پتو به دلیل جنسی که دارد در فصول سرد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا به دلیل نمدی بودن از سرما جلوگیری می کند.
اگر از نزدیک جنس آن را لمس کرده باشید متوجه خواهید شد که با دیگر پتوهای موجود در بازار متفاوت است، به دلیل نمدی است که در آن به کار رفته است، به همین دلیل به آن پتوی نمدی می گویند.

مراکز عرضه انواع پتو نمدی

خصوصیات پتو نمدی

پتوهای نمدی در مکان های عمومی مانند بیمارستان ها و برای سربازان مورد استفاده است که این پتوها طرح های متنوعی دارند، این پتو به راحتی شسته می شود.
پتوهای نمدی در مدل های بیمارستانی، چهارخانه، گلدار و غیره وجود دارد که بسته به سلیقه، نیاز و سازگار با چنین محیط هایی خریدار، خرید خود را انجام می دهد.

مراکز عرضه انواع پتو نمدی

این پتوها دارای سابقه در چندین دهه می باشد، که در این چند دهه توانسته اند نظرات بسیاری را به خود جذب کنند.
پتوهای نمدی سربازان و بیماران تا حدودی به صورت شخصی به یک نفر اختصاص داده می شوند و بعد از استفاده شسته و مجددا برای استفاده در اختیار اشخاص دیگر قرار داده می شود.
مراکز بسیاری تولیدی ها و نمایندگی ها را در شهرهای بزرگ بنا نهاده اند تا این پتو راحت به دست خریداران برسد، این پتو به صورت عمده به کشورهای خارجی نیز صادر می شود.

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پتو مریم

سایت انلاین خرید پتو مریم

سایت آنلاین خرید پتو مریم با فروش غیرحضوری و آنلاین این محصول، دسترسی راحت و …