دیبافت
خانه / روتختی / نمایندگی فروش روتختی تنسل دخترانه

نمایندگی فروش روتختی تنسل دخترانه

تنسل نوعی الیاف است که با تکنولوژی نانو و از درخت اکالیپتوس به دست می آید، این پارچه بهترین انتخاب برای روتختی می باشد. روتختی تنسل دخترانه با طراحی های فوق العاده ای تهیه و تولید می شود. این نمایندگی با فروش این مدل روتختی ها با طرح های کودکانه می تواند اعتبار زیادی را به دست بیاورد. فروش این روتختی ها به صورت ست کامل و یا تکی مطابق با نیاز مشتریان انجام می شود. با فروش عمده می توان نرخ ها را تا حدی کاهش داد. 

نمایندگی فروش روتختی تنسل دخترانه

رنگ ثابت روتختی تنسل بس از شستشو

رنگ ثابت روتختی تنسل بس از شستشو این روتختی ها به گونه ای طراحی شده اند که در زمان شستشو رنگشان هیچ تغییری نمی کند. رنگ ثابت روتختی تنسل باعث شده تا از محبوبیت زیادی برخوردار شود. جنس الیاف این کالا باعث می شود تا زمان شستشو رنگ طرح چاپ شده نه کمرنگ شود و نه پخش شود. این نکته مزیت منحصر به فرد این کالا می باشد که آن را نسبت به دیگر نمونه ها متمایز کرده است. ثابت بودن رنگ باعث شده تا هر روزه به تعداد مصرف کنندگان این نمونه روتختی ها افزوده شود. 

این پارچه ویژگی های منحصر به فردی دارد که همین امر آنها را محبوب کرده است، از این ویژگی ها می توان به نرمی، جذب رطوبت عالی، تنفس پذیری، خواص رنگ پذیری، درخشش عالی، استحکام و دوام بالا اشاره کرد. وجود لیف سلولزی در این پارچه ها باعث می شود تا در برابر مواد شیمیایی و عوامل محیطی هیچ گونه تغییری نکنند. 

مرکز عرضه روتختی تنسل دخترانه

مرکز عرضه روتختی تنسل دخترانه امروزه استقبال بی نظیر مصرف کنندگان از روتختی تنسل باعث شده تا عرضه این کالا نیز افزایش چشمگیری پیدا کند. این مرکز با عرضه بهترین و زیبا ترین نمونه ها توانسته است اعتبار زیادی را به دست بیاورد. عرضه ها همیشه به صورت عمده انجام می شود که این امر کمک می کند تا مصرف کنندگان حتی در مناطق دور افتاده هم که باشند برای تهیه کالا دسترسی آسان تری داشته باشند. عرضه ها گاهی براساس سفارش و درخواست مشتریان انجام می شود تا مطابق با نیاز آنان باشد. عرضه روتختی تنسل به صورت ست کامل نیز از طرف مشتریان با استقبال روبه رو شده. 

عرضه کننده وظایف مختلفی را به عهده دارد که مهمترین آنها ارائه محصولات با کیفیت و مرغوب می باشد. این مرکز با عرضه های مستقیم می توان نرخ های پرداختی را کاهش بدهد و واسطه ها را حذف کند، ارزانی رو مشتریان عرضه های مستقیم را دوست می دارند چون می توانند در هزینه های خود صرفه جویی کنند. 

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارائه انواع روتختی تک نفره

امروزه انواع روتختی ها با جنس ها و سایز های مختلف در کارخانه ها تولید شده و به بازار فروش عرضه می‌شوند تا در اختیار خریداران قرار گیرند. یکی از پر فروش ترین و ک

پاسخی بگذارید