دیبافت
خانه / پتو لیلیان / نمایندگی پتو لیلیان یزد مدل ۲ نفره

نمایندگی پتو لیلیان یزد مدل ۲ نفره

خوشبختانه در کشور ایران بزرگترین و معروف ترین نمایندگی ها در زمینه ی پخش و عرضه ی پتو لیلیان یزد به طور فراوان و گسترده مشغول به فعالیت هستند. نمایندگی پتو لیلیان یزد در تلاش است تا با کیفیت ترین و شیک ترین نوع این پتو را به بازار فروش و مشتریان عرضه کند و رضایت خریداران را در خصوص این محصول پس از خرید و استفاده به دست آورد. 

نمایندگی پتو لیلیان یزد مدل 2 نفره

سایز بندی پتو لیلیان ۲ نفره

سایز بندی پتو لیلیان 2 نفره پتو از اصلی ترین و مهمترین کالاهای خواب محسوب می شود که در همه ی فصول اعم از سرما و گرما قابل استفاده است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع پتو ها در مدل و طرح های مختلف با جنس های متفاوت تهیه و تولید می شود که از نمونه های آن می توان به پتو لیلیان دو نفره اشاره کرد. این پتو در سایز های مختلف اعم از: کوچک، متوسط و بزرگ تولید می شود که سایز بزرگ آن همان دو نفره است. 
سایزبندی دو نفره این نوه پتو در اندازه های مختلف انجام می شود که یکی از استانداردترین اندازه های آن ۲۴۰ در ۲۲۰ سانتی متر می باشد. این سایز برای به عنوان پتوی دو نفره برای افراد بزرگسال قابل استفاده می باشد. همچنین از دیگر سایز های دو نفره این محصول می توان به سایز ۱۷۰ در ۱۵۰ سانتی متر اشاره کرد که به عنوان دو نفره برای کودکان و نوجوانان کاربرد دارد. 
سایز دو نفره این محصول در جنس های مختلف اعم از: الیاف و پشم طبیعی، کرک و غیره تولید می شود که از زیباترین و پرطرفدارترین طرح های آن می توان به طرح برجسته که حالت سه بعدی و دو بعدی دارد اشاره کرد. 

خرید پتو لیلیان یزد با قیمت عالی

خرید پتو لیلیان یزد با قیمت عالی خرید پتو لیلیان یزد نسبت به گذشته در بازار فروش از رونق و رواج بیشتری برخوردار است. این محصول با قیمت عالی و کیفیت بالا توسط مشتریان خریداری می شود. همچنین روش های زیادی برای خرید این پتو وجود دارد که از جمله ی آن ها می توان به روش عمده و تکی اشاره کرد. قیمت پتو لیلیان به روش عمده بسیار مناسب تر و منصفانه تر از خرید این محصول به روش تکی می باشد؛ چرا که در روش اول یعنی عمده محصول بیشتری در مدت زمان کمتری به مشتری عرضه می شود. 
بهای خرید پتو لیلیان به پارامترهای مختلفی اعم از: کیفیت و مرغوبیت، نوسانات بازار، روش خرید اعم از مستقیم و غیر مستقیم، برند و مارک، طرح و مدل، رنگ بندی و غیره بستگی دارد. همه ی این پارامترهای نام برده تاثیر مهمی در کاهش و یا افزایش نرخ این محصول دارد. 

جهت خرید و فروش انواع پتو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120517960
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: p.dibaft@gmail.com

پاسخی بگذارید